Вропейський Стоки Львов Оптом – Голос Города – Каталог Статей – Персональный Сайт


Популярність брендовий сток оптомових магазинів одягу зростає з кожним новим днем. З недавнього часу ми пропонуємо дешевий сток одягу, взуття та аксесуарів в місті Львів з доставкою по всій Україні. Ми пропонуємо Вам виключно якісні та відмінні стокові речі від європейських виробників.

За цей час ми розширили асортимент для всієї родини. Якісні та недорогі речі подобаються багатьом покупцям, тим більше що вони виконані відомими торговими марками. Раніше її плутали з речами секонд-хенду і люди з побоюванням ставилися до таких торгових точок, а зараз зрозумівши, що ці товари дуже якісні і продаються за вигідною ціною, користуються великим попитом серед покупців.

А вже в нас продають, визначивши ціну, яка деколи раз в 5 перевищує “вагову вартість”. Одяг і взуття, які продаються як сток киев оптом з нашого складу у Львові, мають не гіршу якість, ніж продукція, що продається у фірмових магазинах брендів на даний момент. Одяг стоку в Україні набуває все більше і більше прихильників.

Робітники особисто проводять сортування стокових товарів, відбираючи речі з дефектами і випадково потрапили з секонд-хенду. У нас працюють кваліфіковані працівники, які мають стаж не один рік і дуже дорожать своїм робочим місцем.

Прямий постачальник MOstok – це відповідальний підхід, високий рівень сервісу і різноманітність стильного одягу для чоловіків і жінок. Купити сток у Луцьку для вас не буде великою проблемою, якщо ви розглянете види магазинів, що торгують цими виробами.

Оптові дилери закупили партію одягу і взуття, але частина з них не взяли магазини на реалізації, і щоб не втратити прибуток власник вирішує продати ці товари компанії стоку з хорошою уцінкою. Наш каталог завжди готовий вам запропонувати різноманітність фасонів, кращі бренди і відмінні ціни.

Кожен власник роздрібного магазину періодично стикається з непростим завданням наповнення асортименту. Чоловічі одяг та взуття відомих брендів оптом купуються нами безпосередньо у виробників і продаються зі складу оптом лотами за найвигіднішими в Україні цінами.

Багато хто ставить сток-магазин на один рівень з магазином секон-хенд, хоча це в корені невірно, це зовсім різні види бізнесу. Дуже багато відомих брендів модного одягу випускають по 6 і більше колекцій на рік. Наша компанія одна з небагатьох в Україні без посередників купує стокові залишки останніх колекцій безпосередньо від виробників з Європи У оптові партії входять різні види одягу і аксесуарів одного асортименту (чоловічого, жіночого, дитячого), також формуються мікси.

Власник бренду дає замовлення на пошиття нової колекції, але в процесі роботи залишається зайва тканина, яку потрібно кудись прилаштувати У кожному місті України знаходяться магазини і торгові центри стокового одягу. Завдяки великому асортименту можна без особливих зусиль вибрати модель на роботу, для повсякденного носіння, занять спортом, святкового виходу та ін.

Величезний вибір чоловічого, жіночого та дитячого одягу та аксесуарів на всі сезони від топових виробників. Напевно, кожен з нас замислюється де можна придбати якісні та недорогі речі, такі як одяг і взуття. На цьому етапі непогано вже знати ситуацію на ринку і розташування магазинів конкурентів Для цього контингенту покупців, який є нестримним каталізатором прогресу в світі модного одягу, ми підготували величезний асортимент всілякого жіночого брендового одягу сток опт львов від таких європейських лідерів молодіжного одягу, як Zara, Mango, Miss Miss, Yell, Bench, Ichi, Rosalita, Dranella, Morgan , Fransa, Cache Cache, Zapa і багатьох інших.